برنامه نویسی داشبورد های مدیریتی

شرکت باربد به طور تخصصی برنامه نویسی داشبورد مدیریتی تحت وب برای سازمان ها ، شرکت ها و کارگاه ها و کارخانه ها را انجام میدهد. تجربه و تخصصی که در شرکت باربد داریم ، کارآمدی نرم افزار مورد درخواست شما را تضمین میکند .

انواع داشبورد مدیریتی

از دیدگاه استراتژیک، انواع داشبورد مدیریتی حداقل به ۳ دسته زیر تقسیم می شوند:

داشبورد استراتژیک

نقش این داشبوردهای مدیریتی این است که کاربر به سرعت وضعیت عملیاتی شرکت را رصد کند و بر اساس آن بتواند به سرعت تصمیم گیری کند، گذشته را خلاصه کند و اهداف استراتژیک را برای آینده تعیین کند. وضعیت عملیاتی در این جا، یعنی در گذشته چه اتفاقی افتاده است. به همین دلیل در داشبورد استراتژیک نیازی به داده ی به لحظه (real time) نداریم، اما تصویر دقیقی از اطلاعات حیاتی باید وجود داشته باشد. این داشبورد به مدیران کمک می کند که در هر زمانی بتوانند گزارش بگیرند تا دپارتمان ها و سازمان بتوانند در راستای اهداف حرکت کنند. درست مانند داشبورد ماشین و هواپیما، مدیر می تواند وضعیت کنونی سازمان را ببیند و بر اساس آن تصمیمات آنی بگیرد.

برنامه نویسی داشبورد استراتژیک
داشبورد تحلیل شاخص مالی فروشگاه ها

داشبورد مدیریتی تحلیلی

این داشبورد علاوه بر این که اطلاعات را به صورت کلی نمایش می دهد، به مدیر این امکان را می دهد که در هر قسمت ریز شود و علت پدیده ها را نیز مشاهده کند. با drill down و لینک کردن پارامترها به دنبال علت مسائل در داده ها می گردند. برای مثال چرا عملکرد فروش کاهش پیدا کرده است؟ و دلیل زمان زیاد recovery چیست؟ این داشبورد برای مدیران میانی که مجری استراتژی های سازمان هستند مناسب است. آن ها باید مشکلات را پیدا کنند، آن ها را اولویت بندی کنند و در راستای آن اقدام کنند. تفاوت اصلی داشبوردها در سطح اطلاعات است.

برنامه نویسی داشبورد مدیریتی
مرکز تحلیلی هوشمند توریسم

داشبورد مدیریتی عملیاتی

این داشبورد بر گزارش گیری از داده های به لحظه (real time) و پیوسته تاکید دارد. داشبورد عملیاتی برای رصد پیشرفت و خروجی روزانه طراحی می شود تا مدیران مطمئن شوند برنامه مورد انتظار با دستاوردهای واقعی در جریان است. به عبارت دیگر از تحقق اهداف استراتژیک از طریق چک کردن داده های روزانه اطمینان می یابند.

برنامه نویسی داشبورد مدیریتی عملیاتی
سیستم رصد حمل و نقل

برنامه نویسی داشبورد مدیریتی اختصاصی برای شما

در شرکت باربد میتوانید با شرح آنچه که نیاز دارید، داشبورد اختصاصی و کارآمد برای بیزینس شخصی یا سازمان و شرکت خود تحویل بگیرید. شما میتوانید پنل دمو داشبورد های برنامه نویسی شده توسط شرکت باربد را درخواست کنید تا در اختیار شما قرار بدهیم. تصاویر داشبورد های طراحی شده در شرکت باربد :

داشبورد دانشیار
داشبورد دانشیار
دانشیار
دانشیار باربد
داشبورد هوش تجاری باربد
داشبورد هوش تجاری باربد
داشبورد هوش تجاری باربد

درخواست مشاوره/خرید :

تلفن

02191304364

ایمیل

[email protected]

آدرس


بلوار 22 بهمن ، مجموعه امیرکبیر ، ساختمان دانشکاه آزاد

مشاوره کسب و کار

09132134028
ارتباط با ما

درخواست خود را با ما در میان بگذارید.