برنامه نویسی نرم افزار تحت وب اندروید

شرکت باربد به طور تخصصی در زمینه های برنامه نویسی وب اپلیکیشن ، برنامه نویسی نرم افزار اندروید تحت وب ، برنامه نویسی فروشگاه اندروید ، برنامه نویسی وب اپلیکیشن برای فروشگاه وردپرس فعالیت دارد. برنامه نویسان در شرکت باربد تجربه ی پیاده سازی ساختار ، طراحی ui و ux و برنامه نویسی Back-End برای انواع نرم افزار تحت وب اندروید را دارند . در صورت نیاز شما ، امکان برنامه نویسی برای ساعت هوشمند(smart watch) ، برنامه نویسی برای سیستم های خانه هوشمند ، برنامه نویسی برای مالتی مدیای خودرو ، برنامه نویسی برای تلوزیون های اندروید و هر نوع گجت هوشمند دیگری وجود دارد.

برنامه نویسی نرم افزار تحت وب

برنامه نویسی انواع داشبورد ها ، برنامه نویسی پنل های مدیریتی ، برنامه نویسی crm و برنامه نویسی سیستم های تحلیلی و ... را انجام میدهیم

نرم افزار تحت وب چیست؟

نرم افزار تحت وب (Web-Based Software) که از دستاوردهای نسبتا جدید گسترش تکنولوژی است، برنامه‌ای است که برای اجرا نیاز به مرورگر دارد. برای شروع کار و استفاده از نرم افزار تحت وب استفاده از هر مرورگری کافیست و در این مورد هیچ محدودیتی وجود ندارد. البته برای استفاده مناسب از این نرم افزارها بهتر است از نسخه‌های جدید مرورگرهایی مثل گوگل، فایرفاکس و … استفاده کنید. اگر از سرویس‌هایی مانند Gmail که نوعی نرم افزار تحت وب محسوب می‌شوند برای چک کردن ایمیل‌هایتان استفاده می‌کنید، اهمیت چنین برنامه‌هایی را درک خواهید کرد.
البته، تحت وب بودن الزاما به معنی نیاز به اینترنت نیست. هرچند شما برای دسترسی به این برنامه‌ها برای بار اول نیاز به اینترنت خواهید داشت، اما استفاده از قابلیت‌های درون این برنامه‌ها، گاهی بدون دسترسی به اینترنت هم ممکن است. در حقیقت تحت وب بودن در اینجا به این معناست که ارتباط میان کاربر و نرم افزار باید با استفاده از یک مرورگر صورت پذیرد و امکان ارتباط میان آنها بدون یک مرورگر وجود ندارد.

برنامه نویسی نرم افزار سفارشی

بسیاری از نرم افزار های مورد نیاز مشتریان ، ممکن است از پیش در شرکت باربد برنامه نویسی شده باشند . در این صورت با هزینه کمی میتوان نرم افزار را برای شما شخصی سازی کرد و یک نرم افزار اختصاصی در مدت کمی برای شما آماده کرد.

نرم افزار پنل مدیریتی دانشگاه
داشبورد دانشیار
نرم افزار مشاوره روانشناسی همدل
نرم افزار مشاوره روانشناسی همدل اندروید نرم افزار مشاوره روانشناسی همدل اندروید نرم افزار مشاوره روانشناسی همدل اندروید
نرم افزار حسابداری حساپ
نرم افزار حسابداری حساپ نرم افزار حسابداری حساپ

درخواست مشاوره :

تلفن

02191304364

ایمیل

[email protected]

آدرس


بلوار 22 بهمن ، مجموعه امیرکبیر ، ساختمان دانشکاه آزاد

مشاوره کسب و کار

09132134028
ارتباط با ما

درخواست خود را با ما در میان بگذارید.