برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی

برنامه نویسی فروشگاه محصول اینترنتی ، کار سخت و پیچیده ای نیست . ضمن اینکه ده ها نرم افزار آماده برای اینکار وجود دارد. در واقع ساخت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی ، صرفا به شخصی سازی یک نرم افزار آماده تبدیل شده است.در باربد فروشگاه اینترنتی به صورت آماده و پکیج می تواند در اختیار شما قرار بگیرد. حتی به صورت رایگان.
اما ما در شرکت باربد ، برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی انجام میدهیم.نیاز به برنامه نویسی یک فروشگاه اینترنتی وقتی به وجود می آید که :

 1. روال ثبت سفارش خاص و متمایزی داشته باشید
 2. محصول شما یک محصول خاص باشد.
 3. چندین انبار محصول وجود داشته باشد.
 4. روال ارسال پیچیده ای داشته باشید .
 5. تنوع نحوه پرداخت داشته باشید.
 6. از یک محصول ، کانفیگ های مختلف با آگشن های مختلف داشته باشید.
 7. نیاز به سیستم محاسبه سود برای همکاران ، شرکا و تامین کنندگان داشته باشید.
 8. تفاوت قیمت برای همکاران داشته باشید
 9. چندین شعبه با موجودی های مختلف داشته باشید
 10. ثبت سفارش بین المللی داشته باشید.
 11. و...

هر نوع فروشگاه اینترنتی در بستر وب ، اندروید ، گجت های هوشمند و ... ، در باربد پیاده‌سازی می شود. از هنگام پیاده‌سازی ساختار،فرایند ها و الگوریتم های متناسبی برای فروشگاه شما در نظر گرفته می شود تا در آینده با توسعه و افزایش حجم کار ، مشکلی برای شما به وجود نیاید.

برنامه نویسی فروشگاه اینترنتی خاص

اگر محصول خاصی برای فروش دارید(اعم از فیزیکی یا مجازی)، در صورتی که نرم افزار های عادی فروشگاه ساز امکانات مورد نیاز شما را برای کسب و کار شما فراهم نکنند ، تیم برنامه نویسی باربد میتواند فروشگاه شما را از صفر برنامه نویسی کند و یا در صورت نیاز خواسته های شما را در سیستم فروشگاه اینترنتی خودتان ایجاد کند.

ساخت فروشگاه اینترنتی در کمترین زمان

در صورتی که به یک فروشگاه اینترنتی که دارای ساختار درست و بهینگی مناسب است نیاز دارید که امکانات خوبی برای راه اندازی یک فروشگاه در ابعاد متوسط و بزرگ داشته باشد و در آینده امکان شخصی سازی مناسبی برای شما داشته باشد ، تیم باربد میتواند در کوتاه ترین زمان برای شما آن را راه‌اندازی کند.

درخواست مشاوره :

تلفن

02191304364

ایمیل

[email protected]

آدرس


بلوار 22 بهمن ، مجموعه امیرکبیر ، ساختمان دانشکاه آزاد

مشاوره کسب و کار

09132134028
ارتباط با ما

درخواست خود را با ما در میان بگذارید.